Auto-Blak
https://auto-blak.pl/aso-skoda.html


Chociaż Skoda nie kojarzy się może w potocznej świadomości z modelami luksusowymi, takimi jak choćby BMW, czy Audi – w Polsce daje się zauważyć stosunkowo duży popyt na samochody z fabryk tego producenta.

Właściciele aut tej marki wśród głównych zalet wymieniają stosunkowo niską awaryjność silnika oraz podstawowych układów, nawet przy długich przebiegach. Kolejną ważną zaletą większości modeli Skody jest też fakt, że są to samochody, które zużywają mało benzyny, nawet w warunkach miejskich – które, jak wiadomo, wymuszają zupełnie inną pracę silnika niż na dłuższej trasie. Częste stawanie i ruszanie z miejsca – generuje zawsze dużo większe zużycie paliwa.

Jeżeli w naszym garażu stoi właśnie Skoda, i mieszkamy na terenie Warszawy, warto poznać bliżej ofertę, jaką ma do zaproponowania firma AUTO-BLAK. Jest to renomowany, autoryzowany serwis samochodowy, który cieszy się zasłużoną popularnością oraz sympatią wielu warszawskich kierowców, szczególnie tych z Żoliborza oraz Ursynowa – gdyż właśnie w tych dzielnicach mieszczą się dwa stołeczne punkty serwisowe firmy AUTO-BLAK.

Dokładny opis wszystkich dostępnych usług, jakie świadczy AUTO-BLAK, możemy szybko i wygodnie znaleźć w zasobach sieci WWW – oficjalna witryna tego przedsiębiorstwa funkcjonuje pod adresem: auto-blak.pl.

AUTO-BLAK podchodzi naprawdę w pełni kompleksowo do potrzeb dzisiejszych klientów. Firma oferuje między innymi:

  • Okresowe przeglądy mechaniczne,

  • Likwidację szkód komunikacyjnych,

  • Rozliczenia z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

  • Profesjonalny serwis blacharsko-lakierniczy,

  • Wymianę zużytych części zamiennych,

  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,

  • Serwis, wymianę oraz sprzedaż opon,

  • Serwis klimatyzacji samochodowych,

  • Nowoczesną linię diagnostyczną do zawieszeń i układów hamulcowych.

Warto inwestować we współpracę z doświadczonymi profesjonalistami. Cały zatrudniony w AUTO-BLAK zespół specjalistów, codziennie dokłada wszelkich starań, by żaden z klientów, którzy zwrócą się do ich firmy z konkretnym zleceniem, nie odszedł zawiedziony.
Telefon: +48 22 899 19 66
Domena: https://auto-blak.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Farbiarska 25a
Kod pocztowy: 02-862
Źródła: https://auto-blak.pl/aso-skoda.html
http://www.skoda-auto.pl/dealers/auto-blak

Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Przedwczesny wytrysk ranking


Gabinet Terapii ANTOŚ


Invenco Sp. z.o.o.