DCP Badania
DCP Badania | Przeprowadzamy badania na broń na terenie Wrocławia


Chcąc posiadać materiały gazowe czy broń ostrą, konieczne jest wykonane badań na broń. Ważne jest, aby były przeprowadzane zgodnie z wymogami określonymi przez Ministra Zdrowia.

Badania na broń we Wrocławiu można wykonać w niejednym miejscu. Ważne jednak jest, aby wybrać miejsce, które przypadnie nam do gustu i nie będziemy czuli zbyt dużego stresu, który mógłby zaburzyć wynik badania. Ci, którzy chcieliby posiadać broń lub prowadzą działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi są zobowiązani do wykonywania takich badań. Obowiązek wykonywania badań na broń spoczywa również na inspektorach transportu drogowego, kandydatach do objęcia urzędu sędziego i prokuratora, a także na strażnikach gminnych i miejskich.

Badania są wykonywane przez doświadczonego psychologa, którego zadaniem jest ocena poziomu rozwoju intelektualnego, a także analiza osobowości pod względem trudnych sytuacji. Badanie nie zostanie ukończone, jeśli psycholog nie określi poziomu dojrzałości danej osoby. W przypadku osób, które np. ukończyły studia, rozmowa z psychologiem jest formalnością. Warto jednak dobrze się wyspać i odpowiednio wypocząć, zanim przyjdziemy na badanie.

Dla niektórych badania na broń kojarzą się z testami na inteligencję. Trzeba jednak pamiętać, że celem badań na broń jest wykluczenie przeciwwskazań umożliwiających korzystanie z broni w sposób bezpieczny. Ci, którzy mają problem z kontrolowaniem własnych emocji, a w szczególności osoby, które cierpią na zaburzenia i choroby psychiczne niejednokrotnie nie otrzymają pozwolenia na broń. Dotyczy to np. schizofrenii, choroby afektywnej, upośledzenia umysłowego, zaburzeń urojeniowych. Nie da się ukryć, że ci, którzy pozostają pod opieką poradni zdrowia psychicznego niejednokrotnie dość sprawnie funkcjonują w społeczeństwie, to jednak ich stan psychiczny nieraz ulega szybkim zmianom w ciągu dnia. To z kolei nie może się przełożyć na bezpieczne korzystanie z broni.

Na stronie badaniapsychotechniczne.pl dowiedzieć się można więcej na temat tych badań i poznać ofertę jednego wrocławskiego ośrodka.
Telefon: +48 71 332 36 70
Domena: http://badaniapsychotechniczne.pl/
Miejscowość: Wrocław
Adres: Dyrekcyjna 37
Kod pocztowy: 50-528
Źródła: http://badaniapsychotechniczne.pl/badania/13/badania-na-bron


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl


RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka


SuperAutoMarket