English for You
https://angielskijagodno.pl/ | Angielski certyfikat wrocław krzyki


Każdy może uczyć się języka angielskiego. Bez względu na wiek, poziom zaawansowania i indywidualne potrzeby. Niektórzy pragną posiąść umiejętność władania tym językiem po to, aby móc porozumiewać się z obcokrajowcami w czasie licznych podróży, inni potrzebują nauczyć się go do swojej pracy, a jeszcze inni chcą zdobyć rozmaite certyfikaty językowe. 

Biorąc pod uwagę ostatnią opcję, angielski certyfikat, zrobiony na wrocławskich Krzykach daje wiele możliwości rozwoju naukowego, zawodowego i osobistego. Mobilna Akademia Języka Angielskiego English For You, oferuje kursy przygotowawcze do egzaminów na rozmaite certyfikaty, takie jak:

  • FCE (First Certificate in English)
  • CAE (Certificate in Advanced English)
  • CPE (Certificate of Proficiency in English)

Każdy z tych certyfikatów wymaga odpowiedniej wiedzy i przygotowania merytorycznego. Najłatwiejszym i najbardziej podstawowym z nich jest FCE, zaś najbardziej skomplikowany jest CPE. Wszystko jednak jest możliwe do osiągnięcia. We współpracy z profesjonalnym lektorem z Akademii, zdanie takiego egzaminu nie będzie dużą trudnością. 

Wszystkie wyżej wymienione dokumenty wydawane są bezterminowo, co stanowi ich kolejny atut. Albowiem, raz zdobyty certyfikat, pozostaje w portfolio kursanta na zawsze. Takie dokumenty służą jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego. FCE jest pierwszym poziomem, CAE drugim, zaś CPE trzecim, najbardziej zaawansowanym.

Kursy na certyfikaty we współpracy z Akademią, również można odbywać stacjonarnie lub internetowo. W przypadku nauki przez Skype, bardzo istotne jest, aby sumiennie podchodzić do materiałów przesyłanych drogą mailową i starannie je opracowywać w wolnym czasie w domu.

Strona internetowa szkoły, angielskijagodno.pl, jest bardzo przydatną witryną. Można na niej znaleźć następujące, estetycznie i przejrzyście rozplanowane zakładki:

  • cennik świadczonych usług
  • ofertę prowadzonych zajęć
  • opinie innych klientów na temat szkoły
  • ogólne informacje na temat Akademii
  • dane kontaktowe, niezbędne do porozumienia się z prowadzącymi zajęcia

 
Telefon: 881012770
Domena: https://angielskijagodno.pl/
Miejscowość: Wrocław
Adres: Krzysztofa Komedy 8
Kod pocztowy: 52-234
Źródła: https://angielskijagodno.pl/angielski-certyfikat/


Dodano: 2018-12-16
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl


DCP Badania


RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka