Iluzjonista Konrad Mościński
https://pokazy-iluzji.pl/ - Magik na wesele


Ślub i wesele to najpiękniejszy dzień w życiu każdej Pary Młodej. Nic więc dziwnego, że coraz częściej chcemy, aby na naszym weselu pojawiły się dodatkowe atrakcje, które sprawią, że będzie to impreza jedyna w swoim rodzaju, którą wszyscy na długo zapamiętają. Do najpopularniejszych atrakcji weselnych należą:

  • fotobudka
  • pokaz sztucznych ogni
  • czy taniec w chmurach.

Jednak żadna z tych atrakcji nie może się równać z profesjonalnym pokazem iluzji, który rozbawi i wprawi w osłupienie wszystkich. zarówno małych, jak i dorosłych widzów. Kto zagwarantuje Państwu taki niesamowity pokaz iluzji? Polecamy Państwu znanego na Śląsku iluzjonistę Konrada Mościńskiego, to najlepszy magik na wesele, który już od mniej więcej sześciu lat występuje na weselach ze swoim atrakcyjnym programem, rozbawiając i oczarowując gości weselnych w różnym wieku. Jeśli chcecie się przekonać, co czeka Was i Waszych gości podczas pokazu iluzji weselnej, możecie to sprawdzić na stronie pokazy-iluzji.pl, wystarczy tylko wejść w zakładkę pokazy weselne. Do najczęściej wymienianych sztuczek, jakie Pary Młode chcą zobaczyć, podczas swojego wesela, należą:

  • wyczarowywanie śniegu
  • łączenie się pierścieni
  • obcinanie ręki
  • czy też przenikanie ręki przez szybę.

Każda Para Młoda może uzgodnić z iluzjonistą, jaki program iluzjonistyczny chciałaby zobaczyć podczas wesela oraz czas trwania pokazu. Zazwyczaj, najkrótszy pokaz trwa od kilku do kilkunastu minut, ale są i dłuższe pokazy, wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta. Na podanej stronie można też poczytać opinie ludzi, którzy zdecydowali się skorzystać z usług śląskiego iluzjonisty.

Aby pokaz był udany, warto pamiętać o wymaganiach techniczno-sprzętowych, takich jak odpowiednio duża przestrzeń sceniczna, mniej więcej 5x4 m, garderoba dla magika czy też możliwość skorzystania z nagłośnienia, które jest dostępne na sali weselnej. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości warto bezpośrednio skontaktować się z iluzjonistą, pozwoli to dopracować wszystkie szczegóły występu w interesującym Państwa terminie.
Telefon: 501 812 734
Domena: https://pokazy-iluzji.pl/
Miejscowość: Sosnowiec
Adres: Jana Kiepury 25
Kod pocztowy: 41-209
Źródła: https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.


tapetuj.pl Sklep internetowy


Foto Kreatywni