Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk
Instytut Chemii Fizycznej PAN - dlaczego warto podjąć współpracę


Bez ścisłej współpracy biznesu i nauki ani jedna, ani druga dziedzina, która ma tak niebagatelny wpływ na nasze życie, nie mogłaby się rozwijać i postęp cywilizacyjny odbywałby się dużo wolniej. Jeśli zastanawiają się Państwo, na przykład, co ma Wam do zaoferowania Instytut Chemii Fizycznej PAN i dlaczego warto podjąć z nim współpracę, to odpowiedzi na te, a także na wiele innych pytań, można znaleźć na portalu instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl. Jest to strona internetowa instytutu, która prezentuje jego dorobek naukowy oraz jego codzienną działalność, a także sukcesy jego pracowników.

Na stronie jest też kilkanaście opinii osób, które prowadzą własne firmy i nawiązały już współpracę z instytutem, czy to w kwestii doradztwa w tak trudnej dziedzinie, jaką jest chemia fizyczna, czy też w kwestii wykonywania w instytucie usług pomiarowych, czy też udostępniania licencji, czy patentów, które są w posiadaniu instytutu. Wśród firm i instytucji współpracujących z warszawskim instytutem badawczym są, np. takie podmioty gospodarcze jak choćby:

  • Samsung
  • Polskie Lasy Państwowe
  • Zakłady Farmaceutyczne Polpharma.

Większość osób chwali sobie współpracę z instytutem, dokładność pomiaru i terminowość w realizacji zadań. Może rozwieje to Państwa wątpliwości i pomoże w podjęciu decyzji o współpracy, która może przyjąć różne formy, może być krótko- bądź długoterminowa, wszystko zależy od Państwa zapotrzebowania i specyfiki branży, jaką się zajmujecie.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie połączenia sił dla dobra nauki i biznesu, to pracownicy warszawskiego instytutu chętnie na nie odpowiedzą, mogą też pomóc w pozyskaniu dofinansowania unijnego do realizacji wspólnych projektów badawczych. Przynosi to obopólne korzyści zarówno dla instytutu, jak i dla właścicieli firm, którzy dzięki współpracy z warszawską placówką, zyskują stabilnego i godnego zaufania partnera i stają się bardziej konkurencyjni na rynku, obniżając przy tym koszty własne, bo np. nie muszą inwestować we własną sieć nowoczesnych laboratoriów czy też w zakup często drogiej aparatury.
Telefon: 22 343 2000
Domena: http://instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kasprzaka 44
Kod pocztowy: 01-224
Źródła: http://instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Chemii_Fizycznej_PAN
https://pl-pl.facebook.com/ichfpan/
Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Auto-Blak


Przedwczesny wytrysk ranking


Gabinet Terapii ANTOŚ