Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka
Rozwody toruń • Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka


Sprawy rozwodowe należą do najczęściej spotykanych rodzajów postępowań z dziedziny prawa rodzinnego, będącego gałęzią prawa cywilnego. Są to postępowania niełatwe, zwłaszcza, gdy rozstaje się małżeństwo z dużym stażem, które zdążyło dorobić się pewnego wspólnego majątku oraz często kilkorga dzieci. Sprawiedliwy podział dobytku (nie mówiąc o prawach do opieki nad małoletnim potomstwem) to nieraz bardzo problematyczne kwestie.

Jeżeli nie było wcześniej ustalonej żadnej formy rozdzielności majątkowej – której najpopularniejszą formą jest intercyza – rośnie poziom komplikacji, a co za tym idzie, również oczekiwań względem kompetencji prawnika, któremu powierzymy reprezentowanie naszych interesów przed sądem.

Sprawne pełnienie roli adwokata, wymaga nie tylko wybitnej pamięci, ponadprzeciętnych umiejętności z zakresu logicznego myślenia, czy zwykłej cierpliwości. To także cały szereg wymagań, dotyczących poziomu etycznego, jak również – zwykłej, ludzkiej życzliwości oraz umiejętności słuchania czy empatii podczas współpracy z klientami.

Rozwody często występują także w Toruniu. Jedną z kancelarii adwokackich, które działają w tym obszarze problematyki prawnej, w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego, jest praktyka, założona przez mecenas Izabelę Duracz-Załęcką. Dogodnie zlokalizowana, nowocześnie urządzona i przestronna siedziba w mieście Kopernika, będzie dobrym miejscem na spotkanie oraz rozmowę z potencjalnymi klientami. Łatwy dojazd to zaleta, na którą zwraca uwagę wiele osób – zwłaszcza, jeżeli są posiadaczami auta.

Jeżeli zależy nam na możliwie dyplomatycznym dla obydwu stron, lecz jednocześnie szybkim i skutecznym przeprowadzeniu rozwodu w Toruniu – wybór usług omawianej firmy, będzie co najmniej wart rozważenia.

Wspomniana praktyka adwokacka jest prowadzona zgodnie ze wszystkimi wymaganymi standardami, jakich oczekują z reguły klienci. Możemy liczyć na pełną dyskrecję oraz poufność, gdy zdecydujemy się na przekazanie delikatnych informacji w trakcie przygotowania do postępowania rozwodowego.
Telefon: 781 939 654
Domena: http://www.duracz-zalecka.pl
Miejscowość: Toruń
Adres: Szewska 2
Kod pocztowy: 87-100
Źródła: http://www.duracz-zalecka.pl/zakres-uslug.html


Dodano: 2019-01-15
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Auto Serwis Kwiatowa


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Amer Event