Metropolis Krzysztof Bugaj
Samochód zastępczy z OC sprawcy - co musisz wiedzieć?


Kiedy dochodzi do wypadku samochodowego i auto jest tak bardzo zniszczone, że nie da się z niego dalej korzystać, to trzeba znaleźć odpowiedni sposób na to, by móc dalej poruszać się po mieście. Nie zawsze jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, a przecież trzeba jakoś dojechać do pracy i móc załatwiać wszystkie inne swoje obowiązki, do których auto jest na co dzień potrzebne. Okazuje się jednak, że można znaleźć takie rozwiązanie, jeśli wypadek nie był spowodowany z Twojej winy, że będziesz zadowolony z tego, co udało Ci się załatwić. Mowa tu o wypożyczeniu samochodu zastępczego, z którego będziesz korzystać podczas naprawy Twojego auta. 

Nie chodzi jednak o zwykłe auto zastępcze, tylko takie, które będzie opłacone z OC sprawcy, dzięki czemu nie będziesz ponosił żadnych kosztów użytkowania takiego samochodu, który po prostu Ci się należy, jeśli jesteś osobą poszkodowaną w kolizji drogowej. Teraz, dzięki odpowiednim wypożyczalniom, możesz zdobyć samochód zastępczy od AXA w Łodzi bez najmniejszych problemów, bo nawet formalności nie są żadnym kłopotem. Samochód zostanie Ci wypożyczony bez zbędnych formalności, a znaczna ich część zostanie załatwiona z ubezpieczycielem przez firmę, która wypożyczać Ci będzie auto. Czyż to nie jest warte przemyślenia? 

O tym, jak to dokładnie działa, możesz dowiedzieć się więcej ze strony metropolis-rent.pl, gdzie przygotowane zostały szczegółowe informacje przez jedną z wypożyczalni zajmującą się tego typu kwestiami. Pamiętaj, że zgodnie z prawem auto z OC sprawcy Ci się należy i masz prawo otrzymać je na okres całej naprawy Twojego uszkodzonego samochodu, zanim znów będziesz mógł z niego skorzystać. A jeśli ubezpieczyciel stwierdzi, że szkoda jest całkowita, z auta zastępczego możesz korzystać nawet do momentu, w którym zakupisz nowy samochód. Dzięki temu nie jesteś narażony na żadne dodatkowe koszty, które musiałaby wynikać z faktu braka posiadania przez Ciebie auta, które ucierpiało w wyniku kolizji drogowej i to nie z Twojej winy!
Telefon: 42-663-87-71
Domena: http://metropolis-rent.pl/
Miejscowość: Łódź
Adres: Ogrodowa 72
Kod pocztowy: 91-071
Źródła: http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy-oc-sprawcy/
http://wypozyczalnia-samochodow-24.pl/

Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.


Zwiedzaj Toruń