Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.
Szpachlówka do drewna w kolorze świerk


Nie da się ukryć, że z czasem wygląd drewna może być mało dla nas zadowalający. Warto w takiej sytuacji zadbać o dobry wybór masy szpachlowej do drewna. Wybór obecnie jest bardzo duży.

Szpachlówka do drewna pozwala na ukrycie niewielkich wgnieceń czy też przebarwień na drewnie. Sprawdzi się również wtedy, gdy na drewnie pojawiły się mało estetyczne wgniecenia czy obicia. Stosuje się ją również wtedy, gdy drewno się rozwarstwiło lub pękło. Dobra szpachla pozwala uzupełnić ubytki w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Warto jednak wybierać takie produkty, które cechują się wysoką elastycznością, krótkim czasem schnięcia czy też łatwą aplikacją.

Zanim wybierze się konkretną szpachlę, to warto sprawdzić gatunek drewna, do którego zamierza się ją stosować. Drewno sosnowe i dębowe mają zupełnie inną twardość, dlatego produkowane są dla nich oddzielne szpachle. Podobnie z drewnem świerkowym - do niego stosuje się szpachlę, która jest przeznaczona jedynie do tego rodzaju drewna. Warto postępować zgodnie ze wskazówkami producenta i trzymać się określonego gatunku drewna, ponieważ w przeciwnym razie efekt końcowy nie będzie ładny. Szpachla będzie odznaczała się na tle drewna i nie wypełni wystarczająco dobrze ubytków. Dobrze położona szpachla może być stosowana jako swego rodzaju podkład pod bejcę czy lakier. Efekt powinien wyglądać naturalnie.

Masę szpachlową do drewna można kupić w różnych opakowaniach. Można znaleźć ją nie tylko w wiaderkach, ale również niedużych tubach. Można ją spotkać również w butelkach. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką konsystencję ma szpachla. Powinna być ona na tyle zbita, by dobrze uzupełniać ubytki i szczeliny, które powstają w drewnie z upływem lat. Dzięki niej meble i elementy drewniane zachowają swój ładny wygląd na znacznie dłużej. Jest stosunkowo szybkim sposobem odświeżenia wyglądu mebli. Na stronie meblopol24.pl można znaleźć szpachlę do świerku oraz całą gamę produktów wykorzystywanych przez majsterkowiczów, stolarzy i blacharzy.
Telefon: 61 652 51 35
Domena: https://meblopol24.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Bogusławskiego 11
Kod pocztowy: 60-214
Źródła: https://meblopol24.pl/szpachlowka-do-drewna.html


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"


Sportowo.pl


Kaskada Hotel&Restauracja