Vertex S.A.
Jaki producent rolet zewnętrznych na Śląsku jest najlepszy?


Producenci rolet i żaluzji rozwinęli w Polsce swoje skrzydła.  Duży popyt na solidne i dekoracyjne elementy wyposażenia mieszkań i domów, także wśród deweloperów urządzających coraz częściej domy "pod klucz", wyraźnie ożywił tę branżę. Do tego stopnia, że na samym Śląsku funkcjonuje około dziesięciu firm, trudniących się wytwarzaniem i montażem zasłon na okna. Jak w takiej sytuacji znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla przeciętnego polskiego domu?

Lider może być tylko jeden. Największy producent rolet zewnętrznych na Śląsku  to firma Vertex, obecnie w posiadaniu dwóch nowoczesnych fabryk w Czechowicach-Dziedzicach, w których pracuje ponad 160 osób. W 2010 roku czechowicki potentat wszedł w skład międzynarodowej grupy PISLA OY, co umożliwiło mu ekspansję na rynki w 15 krajach Europy i inwestycję w najnowocześniejszy park technologiczny do obróbki tkanin, części plastikowych oraz innych komponentów gotowych produktów. Od tego czasu na rynku krajowym jego głównymi partnerami są architekci, deweloperzy, inwestorzy budowlani oraz pracownie zajmujące się designem.

Mimo tych osiągnięć firma stale pozostaje otwarta na kontakt z odbiorcą detalicznym. Na jej stronie wciąż można znaleźć formularz pojedynczego zamówienia, gdyż osłony okienne zawsze muszą zostać przygotowane pod wymiar. Za to rodzajów, materiałów i kolorów w katalogach nie brakuje, a w ofercie stale przybywa nowatorskich wzorów i osiągnięć technologii, na przykład w katalogu napędów do produktów wewnętrznych i zewnętrznych. 

Dbałość o design i jakość wykończenia osłon to znak rozpoznawczy produktów ze śląskiej fabryki. Żaluzje poziome z aluminium i drewna, żaluzje poziome i panele japońskie, rolety w kasetkach i bez osłonek, dzień-noc i dachowe, plisy okienne, a nawet moskitiery - cały asortyment dostępny jest bez względu na odległość od fabryki, choć na Śląsku można z niego skorzystać bezpośrednio. Jeśli chodzi o produkty na zewnątrz, z taśm produkcyjnych zjeżdżają nie tylko rolety i żaluzje zewnętrzne, ale i markizy, a nawet bramy i rolowane kraty.

 
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.


tapetuj.pl Sklep internetowy


Iluzjonista Konrad Mościński